baráček.jpg

Obec Baráčníků "Jana Žižky z Trocnova" Uhříněves

Demokracie není jen právo, ale také povinnost. Pečlivě volte své vůdce, kterým svěřujete své osudy.

PŘÍSPĚVEK VZDĚLAVATELE

Sir Frederick Grant Banting 
Narození: 14. listopadu 1891  *** před 125 lety 
kanadský lékař, který se svým spolupracovníkem objevil léčebné účinky inzulinu
Ceny: Nobelova cena za fyziologii a lékařství

50. výročí přistání na Měsící

Americký kosmický let Apollo 11 splnil svoji misi 20. července 1969. Na povrch Měsíce jako první člověk vstoupil velitel posádky Neil Armstrong. Doprovázel jej Edwin "Buzz" Aldrin, zatímco Michael Collins zůstal na palubě vesmírné lodi.

Zdroj: https://www.idnes.cz

Hodnoticí * Volební zasedání obcí z II.; III; VII. a XXIV. župy

Pokud zjistíte, že některé údaje neodpovídají skutečnosti, prosím, napište nám své připomínky
švandymistrové OB UHŘÍNĚVES tetičce Iloně Vonáškové - vilonaz@gmail.com
technický správce webových stránek od roku 2008/2009

12.10.2019 - Veleobec - zasedání panímaminek 19.10.2019 - Veleobec - zasedání vzdělavatelů 30.11.2019 - Veleobec - zasedání rychtářů 25.1.2020 - Veleobec předvolební zasedání rychtářů V SOBOTU 28. března 2020 * Valné volební sezení Veleobce - sál VŠEBARÁČNICKÉ RYCHTY * 9:30 hodin ​ 27.6.2020 - Veleobec zasedání rychtářů 28.11.2020 - Veleobec zasedání rychtářů

2019-2020

obec baráčníků

datum

hod

místo

 

OB ŘÍČANY

16.11.19 so

14:00

rychta OB ŘÍČANY

pozvánkou potvrzeno

OB SVOJETICE

 2020 so

14:00

pivnice "Na Skále" SVOJETICE    

  

OB ROZTYLY

2020 út

16:00

 

 

OB  KARLÍN

2020 so      

14:00

salónek restaurace
U Fišmistrů
v Modřanech

 

OB HRNČÍŘE

2020 so     

14:00

rychta OB HRNČÍŘE

 

OB
PRAHA I a V

2020 po

16:00

klubovna 
U Nemocenské pojišťovny 1230/2 Praha 1

 

OB UHŘÍNĚVES

2020 út

17:00

multifunkční budova-výstavní síň UHŘÍNĚVES

 

OB PG SMÍCHOV 

2020 so 

15:00

 

 

OB HRADČANY 

 

2020 so
     
OB KNĚŽEVES  12.2019 so  15:00
KD KNĚŽEVES
 
OB ÚVALY  2020      
OB LETNÁ  2020      
OB RADLICE  2020      
OB HM 2020 ne 15:00      
II. ŽUPA 2020 so 14:00 v klubu Šatlava
Saská ul. 2
Praha 1-Malá Strana
    
XXIV. ŽUPA 2020 čt 17:00 rychta
Boloňská 310
 
III. ŽUPA
2020 út
 
18:00 v klubu Šatlava
Saská ul. 2
Praha 1-Malá Strana
 
OB MIROŠOVICE  2020 so 14:00
Restaurace
U Císaře
U Zvoničky
 
VII. ŽUPA
v roce 2020 VVVZ ve Struhařově 
 
14:00      
VELEOBEC 28.3.2020 so 9:30   
www.veleobec.cz/hodnotící
 
OB ZVÁNOVICE 2020 so 14:00 Sokolovna * Zvánovická hospoda Voděradská 6  
OB STRUHAŘOV 2020 so 14:00    
XVII. ŽUPA 2020 so 14:00 Smečenská 44, Slaný-Kvíček   
XVI. ŽUPA 2020 so 14:00 v restauraci Opera v Dolínku, Nám. V. Hálka 90, Dolínek Odolená Voda  
         



2018-2019

obec baráčníků

datum

hod

místo

 

OB ŘÍČANY

10.11.18 so

14:00

rychta OB ŘÍČANY

pozvánkou potvrzeno

OB SVOJETICE

 2.2.2019 s

14:00

pivnice "Na Skále" SVOJETICE    

pozvánkou potvrzeno
účast 
švandymistrové OB Uhříněves tetičky Vonáškové    

OB ROZTYLY

8.1.2019 út

17:00

salónek restaurace
U Penzionu, Hlavní 2930/114, Praha 4

pozvánkou potvrzeno

OB  KARLÍN

19.1.2019 so      

14:00

salónek restaurace
U Fišmistrů
v Modřanech

pozvánkou potvrzeno
účast syndičky 
OB Uhříněves
 tetičky Dufkové a švandymistrové tetičky Vonáškové      

OB HRNČÍŘE

26.1.2019.so     

14:00

rychta OB HRNČÍŘE

pozvánkou potvrzeno

OB
PRAHA I a V

21.1.2019 po   

16:00

klubovna 
U Nemocenské pojišťovny 1230/2 Praha 1

pozvánkou potvrzeno
účast syndičky OB Uhříněves
  tetičky Dufkové a švandymistrové tetičky Vonáškové   

OB UHŘÍNĚVES

5.2.2019 út

17:00

multifunkční budova-výstavní síň UHŘÍNĚVES

pozvánkou potvrzeno

OB PG SMÍCHOV 

9.2.2019 so  

15:00

v zadní části restaurace
U Modré hvězdy Radlická 72
Praha 5

přímo na stanici tramvaje 7 Křížová 

pozvánkou potvrzeno  

OB HRADČANY 

2019

     
OB KNĚŽEVES  8.12.2018 so  15:00 žehnání rychty, praporu a zvonu z roku 1912
KD KNĚŽEVES
pozvánkou potvrzeno  
OB ÚVALY  2019      
OB LETNÁ  2019      
OB RADLICE  2019      
OB HM 27.1.2019 ne  15:00 rychta
Boloňská 310
opravenou pozvánkou místa potvrzeno    
II. ŽUPA 16.2.2019 so 14:00 v klubu Šatlava
Saská ul. 2
Praha 1-Malá Strana
pozvánkou potvrzeno
účast švandymistrové
OB Uhříněves
 
tetičky Vonáškové     
XXIV. ŽUPA 21.2.2019 čt 17:00 rychta
Boloňská 310
opravenou pozvánkou místa potvrzeno 
účast švandymistrové 
OB Uhříněves
 
​tetičky Vonáškové     
III. ŽUPA
5.3.2019 út
 
18:00 v klubu Šatlava
Saská ul. 2
Praha 1-Malá Strana
potvrzeno rychtářkou tetičkou Štěpánkovou a pozvánkou
* zaslána omluvenka pro neúčast - též obecní sezení OB Uhříněves     
OB MIROŠOVICE  23.2.2019 so 14:00
Restaurace
U Císaře
U Zvoničky
účast rychtáře XXIV. župy souseda Klímy
VII. ŽUPA 9.3.2019 so
v roce 2020 
VVVZ ve Struhařově 
 
14:00 Ondřejov,
nám. 9. 
května 13,
v sále SKC vedle restaurace ABSOLUTNÍ POHODA
/Choceradská 62/
potvrzeno pozvánkou
účast švandymistrové 
OB Uhříněves
 
​tetičky Vonáškové     
VELEOBEC 30.3.2019 so 9:30  v kongresovém centru Zotavovny Vezeňské služby ČR
v Praze
na Pankráci, ulice
Na Květnici 1105/10,
Praha 4
potvrzeno místorychtářem sousedem Faixem a pozvánkou
www.veleobec.cz/hodnotící
 
OB ZVÁNOVICE 2.3.2019 so 14:00 Sokolovna * Zvánovická hospoda Voděradská 6 pozvánkou potvrzeno
účast švandymistrové
OB Uhříněves tetičky Vonáškové   
OB STRUHAŘOV 23.2.2019 so 14:00   účast rychtářky 
OB Uhříněves 
tetičky Podrázké
 
XVII. ŽUPA 2019 so 14:00 Smečenská 44, Slaný-Kvíček   
XVI. ŽUPA 9.3.2019 so 14:00 v restauraci Opera v Dolínku, Nám. V. Hálka 90, Dolínek Odolená Voda účast rychtáře XXIV. župy souseda Klímy, tetiček a sousedů z OB Praha I a V 
         

 

* Ohlédnutí

20150801_SLAPY_TŘEBENICE.JPG
20150801_PRAHA_SLAPY_PRAHA.JPG
20150801PRAHA_SLAPY_PRAHA_VYŠEHRAD.JPG

* Ohlédnutí

20150628POUŤHUS1.jpg
20150628POUŤHUS21.jpg
20150628POUŤHUS5.jpg

* Ohlédnutí - Tryzna za utonulé - spoluúčast se spolkem VLTAVAN PRAHA

20141102vltavankněz.jpg
20141102vltavanOLI.jpg
20141102vltavan.jpg
20141102vltavanMILI.jpg

"Porovnání historické trasy centrem českého hlavního města Prahy

20142106porovnánízima.jpg
20142106porovnáníléto.jpg

"Ohlédnutí * III. Staročeské máje v Kněževsi

201405májekněževes1.jpg
Baráčnictvo z III. župy a XXIV. župy
Baráčnictvo z III. župy a XXIV. župy

"Účast v Betlémské kapli

6.7.2014_.jpg

"Ohlédnutí za Masopustní zábavou u sousedů OB Petra Gutha Smíchov

201402maškary.jpg

"Ohlédnutí za akcí "VEPŘOVÉ HODY S MAŠKARNÍ MERENDOU" - OB SVOJETICE

201402Svojetice.jpg

"Ohlédnutí za akcí "První hrnčířský masopust a zabíjačkové hody" OB Hrnčíře + Klub přátel Hrnčíř

201403hrnčíře.jpg
skládání slibu budoucí tetičky Aleny Wünschové
skládání slibu budoucí tetičky Aleny Wünschové
skládání slibu budoucí tetičky Marie Vokounové
skládání slibu budoucí tetičky Marie Vokounové

technický správce internetových stránek tetička Vonášková Ila

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one